Skolas dome

Domes sastāvs

Skolas domes priekšsēdētāja - Laila Klimoviča, pārstāv 7.b klasiSkolas domes priekšsēdētājas vietniece - Gunita Brauna, pārstāv 6.b klasiSkolas domes vecāki: Kristīne Orlovska (1.a klase), Solvita Stara (1.b klase), Egils Bukšs (2.a klase), Ieva Ādamsone (2.b klase), Līva Iņģiste (3.a klase), Inese Muižniece (3.b klase), Kristīne Līdaka (4.a klase), Gita Laursone (4.b klase), Gunta Leitmane (5.a klase), Ieva Didika (5.b klase), Liene Dembovska (6.a klase), Laila Samcova (7.a klase), Sanita Celma-Ķikute (8.a klase), Laurentīna Kozlovska (8.b klase) un Santa Miķelsone (9.klase).Skolēni: Ralfs Auniņš un Ernests Pazāns. Skolotāji: Marina Melkurte, Gita Daubare, Ina Smirnova, Elga Olmane un Tatjana Alena; skolas direktors Māris Bušmanis.
Skolas domes priekšsēdētāja: Laila KlimovičaTālr.: 29980395
Skolas domes priekšsēdētājas vietniece: Gunita BraunaTālr.: 26183458

Padomes protokoli

Kocēnu pamatskolas padomes 2022. gada 8. februāra protokolu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2021. gada 15. septembra protokolu var lejuplādēt šeit!Protokola pielikumu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2021. gada 22. marta protokolu var lejuplādēt šeit!