Skolas Dome

Domes sastāvs

Skolas Domes priekšsēdētāja - Laila Klimoviča, pārstāv 9.b klasi.Skolas Domes vecāki: Jānis Ločmelis (1.a klase), Mārtiņš Orskis (1.b klase), Arita Frišfelde (2.a klase), Digna Miķelsone (2.b klase), Sigita Karlivāne (3.b klase), Egils Bukšs (4.a klase), Linda Ādamsone (4.b klase), Māris Kadiķis (5.a klase), Gundega Liepiņa (5.b klase), Kristīne Līdaka (6.a klase), Gita Laursone (6.b klase), Gunta Leitmane (7.a klase), Zane Pusvāciete (7.b klase), Liene Dembovska (8.a klase), Gunita Seinase (8.b klase), Mairita Kezika (9.a klase).Skolēni: Ralfs Purmalis, Elizabeta Laursone, Ance Šalgūna un Evelīna Auzāne. Skolotāji: Marina Melkurte, Gita Daubare, Viesturs Laimīte un Ināra Leiniša; skolas direktors Māris Bušmanis.
Skolas domes priekšsēdētāja: Laila KlimovičaTālr.: 29980395

Padomes protokoli

Kocēnu pamatskolas padomes 2024. gada 11. aprīļa protokolu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2023. gada 17. oktobra protokolu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2022. gada 1. novembra protokolu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2022. gada 8. februāra protokolu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2021. gada 15. septembra protokolu var lejuplādēt šeit!Protokola pielikumu var lejuplādēt šeit!
Kocēnu pamatskolas padomes 2021. gada 22. marta protokolu var lejuplādēt šeit!