Ieteikumi attālinātajās mācībās

Ar pozitīvu un godprātīgu attieksmi pret mācību darbu, ar vēlmi sadarboties mums viss izdosies!

Paēd brokastis, izvēdini mācību telpu, sagatavo darba vidi ! Laba veselība, labs garastāvoklis un sakārtota vide būs lielisks palīgs Tavam darbam.
Mācības sākas pulksten 8.30, beidzas pulksten 16.00.Ja darbus nevari pabeigt norādītajā laikā, sazinies ar skolotāju!
Mācību dienu sāc ar E-klases dienasgrāmatas apskatīšanu.Tajā atradīsi gan katrā mācību priekšmetā veicamo, gan saites uz uzdevumiem „Soma.lv” vai „Uzdevumi.lv”Lai kādu uzdevumu neaizmirstu, ieteicams izveidot veicamo darbu sarakstu.
Ikdienas darbs veicams gan E-klases, gan Google vidē. Darbam Google vidē izmanto savu skolas e-pastu vārds.uzvārds@kocenuskola.lvŠajā e-pastā saņemsi saites, lai pieslēgtos tiešsaistes stundām.
Ieplāno starpbrīžus! Tie nepieciešami arī attālinātajās mācībās! Atpūtini acis, izvēdini telpu, izkusties!
Ja nepieciešams atbalsts, sazinies ar mācību priekšmeta skolotāju vai klases audzinātāju!Atceries, tu neesi viens! Nebaidies lūgt palīdzību! Ja redzi, ka klasesbiedrs noskumis, atbalsti viņu!