Skolēnu padome

Skolēnu padomes sastāvs

Skolēnu padomes prezidente - Kitija Vantere5.a Kristers Jermacāns5.b Valters Zariņš6.a Ralfs Purmalis, Nora Dembovska6.b Rūdis Vanters, Sāra Šmagre7.a Kitija Vantere, Adrians Frēlihs7.b Emīlija Pogule8.a Evelīna Kromane, Melānija Brīdaga8.b Marta Monta Gredzena, Alise Sofija Aumeistare9.klase Ralfs Auniņš, Ernests Pazāns

Akcija "Palīdzi Valmieras patversmes dzīvniekiem"

5.a un 5.b klase sociālo zinību stundu ietvaros organizē sociālo akciju "Palīdzi patversmes dzīvniekiem". Atbalsti! Atnesto pārtiku droši ievieto pie plakāta novietotajās kastēs, savukārt siltās segas un citas lietas, kas nepieciešamas mūsu četrkājainajiem draugiem, atdod savai klases audzinātājai!
2022.03.04.

Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam "Kontakts"

Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts” tiek īstenota Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros ar mērķi stiprināt izglītības iestāžu (vispārizglītījošo skolu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu) pašpārvalžu attīstību.Arī Kocēnu pamatskolas skolēnu pašpārvaldes komanda piedalīsies šī projekta īstenošanā.
2022.03.04.