Paveiktie projekti

Projekts – mikrofoni

2022./2023. m.g. sācis darboties Kocēnu pamatskolas Leļļu teātra pulciņš, kurš sevi jau ir pierādījis arī ārpus skolas. Bezvadu mikrofona sistēmas ir nepieciešamas, lai nodrošinātu saprotamu un perfekti saklausāmu runu, līdz ar to bērnu rīkotās leļļu izrādes ar savu profesionālo un kvalitatīvo skaņu plūdumu priecētu gan pašus, gan skatītājus! Paldies visiem ziedotājiem! 

Lasīt tālāk...

Projekta ieguvumi: apgūstot skatuves mākslu, audzēkņi kļūst drošāki, atraisītāki, attīsta savas runas spējas un pašpārliecinātību, kā arī apgūst prasmes izrādīt emocijas uz skatuves būdami dažādās lomās. Izmantojot daudzveidīgas izglītības metodes, tiek pilnveidotas izglītojamo zināšanas un iemaņas par leļļu teātri, scenogrāfiju, režiju un skatuves dekorāciju izgatavošanu. Darbojoties šajā pulciņā, bērnos tiek attīstīts radošums un iztēle, kā arī improvizācijas pamatiemaņas, jo tiek veidotas savas īsizrādes ar izvēlētiem personāžiem.

Ģimenes diena 2022./2023. m.g.

Ģimenes diena ir tradicionāls skolas mācību gada noslēguma pasākums. Šogad tas tika organizēts izglītojošā formātā kā atraktīva un jautra viktorīna, kura pulcēja pilnu zāli ar ģimenēm un skolotājiem. Ar gardu pārsteigumu tika sveikti pasākuma dalībnieki. 

Fonda atbalsts: 95,01 EUR


Koka solu iegāde

Mērķis - nodrošināt bērniem sēdvietas starpbrīžos un brīvajā laikā