Skolas atbalstītāji

Paldies visiem mūsu atbalstītājiem, kuri bijuši kopā ar mums domās un darbos:

Viesturam Miķītim (attēlā labajā pusē, tiekoties ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu), Kocēnu pamatskolas 1965.gada absolventam, dzīvojošam ASV, bet kurš domās vienmēr ir savā pagastā, savā skolā.
Foto - no V.Miķīša personīgā arhīva
Zv. advokātam Edgaram Atlācim, Kocēnu pamatskolas 1997. gada absolventam, nodibinājuma “Kocēnu skolas atbalsta fonds” uzturētājam, daudzu privātu iniciatīvu radītājam, kas skolas izglītības procesu darījis vieglāku un mūsdienīgāku.
Foto - no eabirojs.lv
Jānis Ķikuts Liela daļa dabaszinību kabineta (kas par tādu vēl taps) inventāra ir viņa dāvināta. Cilvēks, kam izglītība rūp pēc būtības.
Foto - no 2019.g. izlaiduma Kocēnu pamatskolā.
Gunita Brauna Viens no cilvēkiem, kas palīdz pasaulei būt labākai, strādā veselības jomā. Paldies par palīdzību laikā, kad bija vairāk jautājumu nekā atbilžu!
Foto - no G. Braunas personīgā arhīva
Jānim Zvirbulim un uzņēmumam "Byko-Lat" īpašu paldies saka 2021. gada 1.a klases skolēni un skolotāja
Foto - no koceni.lv
Jānim Grasbergam, z/s "Zilūži" saimniekam un Valmieras novada domes deputātam par kādu skaistu dienu, visiem Kocēnu pamatskolas darbiniekiem sākot jauno, 2021./2022. mācību gadu.
Foto - no Kocēnu pamatskolas arhīva

Gatim Builim, uzņēmējam, SIA "Metāla alianse" valdes priekšsēdētājam par skaistu jaunās 2021./2022.g. skolas sezonas atklāšanas brīdi.
Foto - no eliesma.lv

Paldies Šalgūnu ģimenei – Diānai, Ancei, Andrim un Naurim – par atbalstu idejām, kuras var īstenot visi kopā!
Foto - no Šalgūnu ģimenes personīgā arhīva