Skolēnu sasniegumi interešu izglītībā

I pakāpe skatuves runas konkursa I kārtā Aleksim Lustem (7.klase) (skolotāja Inga Eicēna).

II pakāpe skatuves runas konkursa I kārtā Karīnai Vitnijai Kazakai (4.b klase) (skolotāja Marina Melkurte).

III pakāpe skatuves runas konkursa I kārtā Reičela Evijai Vrubļevskai (8.klase) (skolotāja Inga Eicēna).

II pakāpe vokāli-instrumentālajam ansamblim: Samanta Jurkāne (4.a klase), Karīna Vitnija Kazaka (4.b klase), Mikus Edvards Ķikuts (6.kl.), Dāvis Grieziņš (6.klase), Kate Jevdokimova (6.klase) un Marija Lukina (8.klase) (vadītājs Renārs Veličko).

Atzinība 7.klašu krievu valodas runas konkursā Patrikam Pazānam (kriev.val. skolotāja Tatjana Allena).

3.vieta 4.klašu angļu valodas konkursā “Jautrais karuselis”: Elizabete Smalkā (4.b klase), Karīna Vitnija Kazaka (4.b klase), Kristīne Venita Vrubļevska (4.b klase), Kārlis Bitmanis (4.a klase) un Enija Vasiļevska (4.a klase) (angļu valodas skolotāja Gunita Šmite).