Drošības diena

3. septembrī Kocēnu pamatskolā bija jūtama milzīga rosība. Skolēni, uzsākot jauno mācību gadu, izglītojās drošības jautājumos. Skolā viesojās drošības eksperti no dažādiem dienestiem. Pasākumā piedalījās Pašvaldības un Valsts policija, Neatliekamās palīdzības dienests, Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, kā arī Latvijas Gāzes drošības eksperts jeb Gasēns. Elektrodrošības nodarbības vadīja AS Sadales tīkls pārstāvis. Pasākumu atbalstīja Kocēnu novada pašvaldības speciālisti – gan sociālā, gan IT jomā. Interesanta izvērtās nodarbība, ko vadīja Tūrisma speciālists Toms Treimanis. Lai diena būtu krāsaināka, pasākumu ar savām nodarbībām papildināja arī Kocēnu pamatskolas skolotāji. Paldies par atbalstu un kopā pavadīto laiku!