KOCĒNU PAMATSKOLA
Oktobris 2014
Sv P O T C P S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Jaunumi

Atskats par sadancošanās pasākumu Bērzaines tautas namā

Aizvadītajā nedēļā 1.-2., 3.-5. un 6.-8.klašu tautu deju kolektīvs "Saulīte" piedalījās sadancošanās pasākumā Bērzaines tautas namā, ko organizēja Kocēnu novada Jaunburtnieku pamatskola un  to finansiāli atbalstīja Kocēnu novada dome.

Lasīt tālāk ...

Krievu valodas konkursa rezultāti

Krievu valodas konkursā 6.-8.klašu skolēniem «Добро пожаловать в Страну РУССКИЙ ЯЗЫК!» atzinību ieguva Melisa Kimberlija Apele (7.klase), kā arī atzinība komandu konkursā 8.klasēm: Elīna Fatejeva (8.a klase), Lāsam Strazdiņa (8.b klase), Ralfs Kuģis (8.b klase), Krišjānis Jēgers (8.b klase). (skolotāja Tatjana Alena).

Apsveicam!

Koru skates rezultāti

Kocēnu pamatskolas 5.-9.klašu koris (vadītājs Renārs Veličko) un Rubenes pamatskolas 5.-9.klašu koris (vadītāja Anita Laicāne) startēja skatē kā apvienotais Kocēnu novada 5.-9.klašu koris. Starp Beverīnas, Mazsalacas un Rūjienas novada koriem, mūsu koris ieguva B grupu, 34, 5 punktus.

Kopējie rezultāti aplūkojami šeit.

Apsveicam!

Vidzemes reģiona olimpiāde matemātikā

4.aprīlī uz Vidzemes reģiona 3.klašu olimpiādi matemātikā dodas Anna Laura Rozenblate (skolotāja Māra Filatova). Anna Laura tiesības piedalīties Vidzemes reģiona olimpiāde ieguva teicami startējot Valmieras pilsētas un novada skolu 3.klašu matemātikas olimpiādē.

Vēlam veiksmi !

Sadancošanās pasākums- koncerts Bērzaines tautas namā

Piektdien, 4.aprīlī, 1.-2.klašu (vadītāja Ilze Zariņa), 3.-5.klašu (vadītāja Ilze Zariņa) un 6.-8.klašu (vadītāja Gunita Šmite) tautu deju kolektīvs dodas uz Jaunburtnieku pamatskolas organizēto Kocēnu novada pamatskolu sadancošanās pasākumu- koncertu ''SKAN PODZIŅAS, ŠĶIND ZĪLĪTES..." Bērzaines tautas namā.

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa "Trejdeviņas saules lec" 2.kārtas rezultāti

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa "Trejdeviņas saules lec" 2.kārtā apbalvoti šādi izglītojamie: Kitija Rulle (9.klase), darbs "Piezvani man uz Londonu!"; Krista Līva Miķelsone (2.klase), darbs "Okeāna dzelme"; Rūta Rudīte Rika, Kitija Rulle, Sendija Lūcija Undraite (9.klase), darba nosaukums "Spāņu dejotājas" (skolotāja Dace Brizauska).
Darbi izvirzīti 3.kārtai. 

Apsveicam!

Krievu valodas konkurss «Добро пожаловать в Страну РУССКИЙ ЯЗЫК!» 6.-8.klasēm

Ceturtdien, 3.aprīlī, uz krievu valodas konkursu «Добро пожаловать в Страну РУССКИЙ ЯЗЫК!» 6.-8.klasēm dodas Marija Lukina (6.klase), Laura Gaugere (6.klase), Melisa Kimberlija Apele (7.klase), Elīna Fatejeva (8.a klase), Lāsam Strazdiņa (8.b klase), Ralfs Kuģis (8.b klase), Krišjānis Jēgers (8.b klase) (skolotāja Tatjana Alena).

Vēlam veiksmi!

Koru skates I kārta

2.aprīlī notiek pilsētas un novadu koru skate. Tajā, izpildot trīs dziesmas, startē arī Kocēnu novada Kocēnu pamatskolas un Rubenes pamatskolas apvienotais 5.-9.klašu koris (diriģents Renārs Veličko un Anita Laicāne).

Kocēnu pamatskolu pārstāv: Kristiāna Dumbrauska, Elīna Fatejeva, Amanda Puķīte, Ketija Stepānova, Lana Baumane, Paula Brusova, Auce Vorkule, Amanda Zūle, Ketlīna Kazaka, Anna Kovisāre, Melisa Apele, Džeina Dzirkale, Ilze Treimane, Marija Lukina, Danute Tinkuse, Estere Loreta Ābeltiņa, Reičela Vrubļevska, Annija Pence, Amanda Sabīne Dumbrauska, Patriks Pazāns.

Vēlam veiksmi!

9.-12.klašu konkurss "Pazīsti savu organismu"

1.aprīlī uz Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu 9. - 12. klašu izglītojamo A. Valtnera konkursu “PAZĪSTI SAVU ORGANISMU” dodas 9.klases izglītojamā Adrija Īvāne (skolotāja Maruta Berģe).

Vēlam veiksmi!

Atskats par nometni "Aprīļa pilieni - 4"

Šī mācību gada nometnes "Aprīļa pilini - 4" tēma bija veltīta ūdenim. Skolēni izzināja ūdens nozīmi, tā ceļu dabā.

 

Šajā nometnē tika uzņemti jauni dalībnieki, kuriem tas bija liels notikums. Par Mazskautiem kļuva: Nikija Jenāne, Miķelis Kristofs Riba, Alise Ciemiņa, Helēna Alīsija Nille, Anna Laura Rozenblata, Ita Anita Spuģe, Anna Ciemiņa.
Kā arī visai Kocēnu 38. skautu vienībai bija liels notikums - visiem tika apsieti LSGCO jaunie mazskautu, skautu, roveru, vadītāju kaklauti.


Vairāk fotogrāfiju skatāms šeit.

Zemes stunda 2014

Jau astoto reizi marta mēneša pēdējā sestdienā cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu.

2014. gada 29. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Mūsu skolā, lai aktualizētu šo tēmu, šonedēļ pie katra gaismas slēdža tiks izvietoti skolēnu veidoti atgādinājumi, kas aicinās ikvienu skolā taupīt elektrību, noslēdzot gaismu, kad iziet no telpas.

Vairāk informācijas par "Zemes stundu" Kocēnu novadā skatīt šeit.

Vairāk informācijas par Pasaules Dabas Fonda akciju "Zemes stunda" šeit.

Aprīļa pilieni - 4

28./29.martā Kocēnu 38. skautu vienība organizē mazskautu nometni "Aprīļa pilieni - 4".  

                                                                                  Foto: Elīna Upīte

2012./2013.māc.g. nometnes "Aprīļa pielieni - 3" dalībnieki.

                                                                        

Vadītāja Sandra (mob.tel. 26856124)