KOCĒNU PAMATSKOLA
Augusts 2014
Sv P O T C P S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

6. un 7.klašu olimpiāde latviešu valodā

3.martā uz Valmieras pilsētas un novadu skolu olimpiādi latviešu valodā dodas 6.klases izglītojamās Laura Gaugere un Marija Lukina (skolotāja Inese Mola) un 7.klases izglītojamā Ketlīna Paula Kazaka (skolotāja Elga Olmane).

Vēlam veiksmi!

Mazskautiem rotaļu un spēļu nakts

Rītnakt, 28.februārī/1.martā, mazskautiem rotaļu un spēļu nakts.

Novadpētniekiem piedzīvojumu un pārdzīvojumu nakts

Rītnakt, 28.februārī/1.martā, skolas novadpētniecības pulciņa dalībniekiem tradicionālais pasākums ''Piedzīvojumu un pārdzīvojumu nakts Kokmuižas barona pilī ''.

Skolēnu skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss

27.februārī uz skolēnu skatuves runas un literāro uzveduma konkursa 1.kārtu dosies Kate Jevdokimova (skolotāja Ieva Freimane) un Reičela Evija Vrubļevska (skolotāja Inese Mola).

Vēlam veiksmi!

9.klašu zēnu olimpiāde mājturībā

26.februārī uz Valmieras pilsētas un novadu skolu mājturības olimpiādi dodas Einārs Seržāns un Indars Garožnieks (skolotājs Valdis Eglītis).

Vēlam veiksmi !

Basketbols novadu skolām

26.februārī turam īkšķus par skolas basketbolistiem: Edgaru Kaufmani, Miku Lērmi, Jāni Danu Ķikutu, Dāvi Zēmeli, Ivo Grāvelsiņu, Artūru Ūdri un Matīsu Celmu, kas skolu pārstāvēs novadu skolu basketbola sacensībās (1998.gadā dzimušajiem un jaunākiem) Kocēnu sporta namā.

Pusfināla un fināla sacensības "Ledus gladiatorā"

Šajā mācību gadā slidošanas sacensībās "Ledus gladiators" startē 4., 5. un 6.klase.

Vēlam ātru un veiksmīgu slidošanu!

Projektu dienas '' Skola vakar un šodien "

No 25.februāra līdz 27.februārim skolā notiek projektu dienas. Šajā mācību gadā projektu darbu tēma - '' Skola vakar un šodien''.

Lai izzinātu skolas vēsturi, papildinātu skolas muzeja pētījumus, katra klase ir izvēlējusies savu projektu darbu tēmu :

1.a klase - '' Skola senāk'' . Skolēni veidos grāmatiņu par skolas vēsturi.

1.b klase - '' Barons !?''. Skolēni kopā ar skolotājām veidos multfilmu.

2.a un 2.b klase veiks pētījumu '' Mans un manu vecāku skolas laiks''.

3. klase ieskatīsies skolas šodienā un vēsturē un rakstīs vēstules skolas pensionētajiem skolotājiem.

4.klase veiks pētījumu par skolas absolventiem, kuri strādā Kocēnos. Skolēni kopā ar skolotāju veiks video intervijas un veidos filmu.

5. un 6.klase veiks absolventu anketēšanu un veidos skolas absolventu grāmatu.

7.klase veiks pētījumu ''Tā kādreiz mācījās ''. Skolas vēstures muzejā tiks izveidota izstāde.

8.a klase papildinās skolas muzeja pētījumus par skolas simboliem, veidos prezentāciju '' Mana skola''.

8.b klase papildinās skolas muzeja pētījumus '' Manai skolai nozīmīgi skolotāji '' .

9.klase veiks pētnieciskos darbus par skolotājiem, skolas tradīcijām un papildinās skolas muzeja fondu.

25.februārī skolēni un skolotāji uzsāks projektu darbu izstrādi un satiksies sar skolas absolventiem.

26.februārī turpināsim izstrādāt projektu darbus un dosimies ciemos pie skolas absolventiem viņu darba vietās, apgūsim zināšanas Valmieras muzejā, iepazīsim citas skolas.

27.februārī skolas absolventi skolēniem vadīs radošās darbnīcas. Mēs veidosim rokdarbus, iepazīsim latviešu godu tradīcijas, spēlēsim teātri, iepazīsim kokapstrādi, vārīsim ziepes, sportosim, uzzināsim friziermākslas noslēpumus, muzicēsim, gleznosim, apgūsim pavārmākslas noslēpumus, ielūkosimies dīdžeja darbā.

Lai mums visiem interesantas un bagātas projektu dienas, kurās iesākam gatavošanos skolas absolventu salidojumam septembrī!

Latvijas un pasaules vēstures valsts olimpiāde

25.februārī uz Latvijas un pasaules vēstures valsts olimpiādi Rīgā dodas 9.klases izglītojamais Kārlis Jānis Krauja (skolotāja Elga Olmane) .

Iespēju sacensties ar Latvijas labākajiem skolēniem vēsturē Kārlis Jānis ieguva, uzrādot teicamus rezultātus Valmieras pilsētas un novadu skolu olimpiādē.

Vēlam veiksmi !

3.-8.klašu matemātikas olimpiādes

21.februārī uz Valmieras pilsētas un novadu skolu olimpiādi matemātikā dodas :

3.klases izglītojamās Jana Muravjova un Laura Anna Rozenblate (skolotāja Māra Filatova);

4.klases izglītojamie Megija Jurgaite un Mikus Edvards Ķikuts (skolotāja Ieva Freimane);

5.klases izglītojamie Patriks Pazāns un Ivo Grāvelsiņš (skolotāja Anita Vējkrīgere)

6.klases izglītojamais Kristiāns Žondaks (skolotāja Anita Vējkrīgere)

7.klases izglītojamie Armands Spuģis un Roberts Kārkliņš (skolotāja Ilze Zariņa);

8.klases izglītojamie Aleks Bisnieks un Kārlis Puriņš (skolotāja Ilze Zariņa).

Vēlam veiksmi !

Plašu vides tematu klāstu izzinās Ekoskolu ziemas forumā

     No 21. līdz 23. februārim Vides izglītības fonds sadarbībā ar Daugmales pamatskolu un Ķekavas novada  pašvaldību īstenos pirmo Ekoskolu ziemas forumu, kas vienuviet pulcēs 200 dalībniekus, skolotājus un skolēnus, no vairāk kā 40 dažādām Latvijas izglītības iestādēm.

       Kocēnu pamatskolu šajā forumā  pārstāvēs direktora vietniece audzināšanas jomā Ieva Freimane un 6.klases skolniece Reičela Evija Vrubļevska.

Lasīt tālāk ...

21.februārī skautu nodarbība ir atcelta!

Uzmanību, skauti!

Piektdien, 21.februārī, skautu nodarbība ir atcelta!